Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megöltem egy galambot?

Megöltem egy galambot?

Figyelt kérdés
Mivel rengeteg a galamb a kertbe, ezért beszereztünk egy légpuskát hogy kiírtsuk őket.Mivel én állat barát vagyok nem is nagyon akartam őket lelőni ,de ma reggel le volt egy szállva egy alacsonyabb oszlopra gondoltam rá lövök úgy se találom el csak hogy sajnos elkapta a szárnyát =(( mivel az én légpuskám gömbölyű golyót lő ezért nem halt meg nem is vérzett ahogy láttam csak át repült a szomszédba , haverommal kimentünk a rétre focizni majd mikor jöttünk vissza a szomszéd elé pont a szemünk láttára vitte ki a galambot (amit valószínűleg én lőttem meg ) bevittük majd betettük egy dobozba a szárnyát rendesen megette a macska, bekötöztük csak sajnos pár órával utána meghalt :(( most ugy gyötör a bűntudat mit csináljak hogy jóvá tegyem ?
2015. ápr. 4. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek lősz állatra, ha nem akarod megölni???
2015. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

airsoft fegyver !30 méterről ha el is találod csak arébb röppen annyira nem fáj.


10 méterről már megérzi rendesen (tapasztalat) de semmi baja nem lesz. Csak megjegyzi a helyet ahol jól kupán lőtték.


2 ha olyan sok a galamb miért csak egyet láttál azt is szomszédba.

2015. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért vettetek légpuskát hogy "kiirtsátok" a galambokat? :D

El fog tartani egy darabig

2015. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem a szomszéd portáján lőttem ..

hanem a mi udvarunkon csak átrepült

2015. ápr. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!