Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Még olyan 2-3 hónapja meg még a nyári szünetben küldtem magamról jó pár embernek olyan képet, hogy csak bugyiba meg melltartóban vagyok és ezeket nagyon megbántam azt hittem elfelejtik de most azokat a képeket azt osztálytársaimtól kaptam viszont fogalmam sincs, hogy hogyan kerültek azok a képek hozzájuk és persze ők meg elküldték még sok mindenkinek és fogalmam sincs, hogy mit csináljak én ezt nem akartam . Segítsetek. Tudom, hogy hülye vagyok ezt nem muszáj leírnotok.

2015. ápr. 5. 22:17
 1/5 anonim válasza:

1. Miben segítsünk aranyom? Mit vársz tőlünk?

2. Mit szeretnél? Jogi segítséget kérni, és beperelni azokat akik terjesztették a képeidet, mint személyhez kapcsolódó anyagot?


Utóbbihoz kb egy ügyvédi gárda kéne, és olyan sokba kerülne az egész per, mire kiderítik, hogy ki mikor mit küldött tovább... ráadásul te elküldted ezeket a képeket, ezen felül mit vársz?


Az egész ügyvédi hercehurca magántitok megsértése miatt, olyan sokba kerülne, és hosszú évekbe, hogy rámenne a szüleid pénze... és semmi garancia nincs rá, hogy valaki valaha is feleljen azért, hogy továbbküldte a fürdőruhás képeidet. Ráadásul rettentő ciki lenne a dolog, sok-sok ellenséget szereznél.


Egyetlen egy megoldás van: Kb a képek pár hétig lesznek érdekesek, pár fiú recskázik rájuk... ez van... elküldted, vess magadra. Aztán mindenki elfelejti a kis fokhagyma seggedet, és senki sem fog rá emlékezni, ennyire jó csaj nem vagy. Örülj, hogy nem cicis-puncis képekről van szó bakker...

2015. ápr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg az a szerencse, hogy ezek csak bugyi-melltartós képek. Az ilyennek csak annál van hírértéke, aki ismer (jó, nyilván a keményebb képeknek is főleg akkor van csak igazán). Ilyen képre a többség még csak ki sem ... Amúgy azt elmondod, hogy mit csinálsz a képeken? Úgy értem, hogy szelfizel, vagy csak lekapott egy haverod, vagy kelleted is rajtuk magad? Mert ennyit a strandon is láthatnak belőled bikiniben, meg néha napján látja az ember az ismerőseit átöltözni, az alsóneműt fennhagyva.
2015. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az arcod látszik rajtuk? Ha igen, az egy kicsit kellemetlenebb, de egyébként minden második tizenéves lányról van bikinis fotó a facebookon, instagramon vagy máshol, úgyhogy ha nem különösen kihívóak, akkor nincs miért aggódnod, talán néhány hétig foglalkoznak vele, aztán úgyis mindenki elfelejti.
2015. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. Hát azok olyan selfie képek akartak lenni és igen van olyan is amin látni az arcomat is de nem mindegyiken... Egyébként ezek nyári fotók.. És nem sok mindenkinek küldtem el csak az akkori barátomnak meg egy-két barátnőmnek küldtem el.. Most már tudom,hogy az egyik lány aki ugye az egyik legjobb barátnőm akinek megvannak a képeim az a lány küldte tovább és ez így ment végig az egész osztályomon.. Nem vagyok annyira olyan,hogy ismeretleneknek küldöm.. Most már legalább tudom,hogy már senkiben sem bízom meg.. De egyébként is senkinek semmi köze ahoz,hogy milyen képek vannak rólam a telefonomban mert képesek feltörni a telefonom és megnézni mindent... Hát remélem igazatok van és elfelejtik..
2015. ápr. 6. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem legjobban azok kíváncsiak ezekre a képekre, akiknek tetszel. Azon túl nem hinném hogy botrányos egy ilyen kép.
2015. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!