Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem +18 filmeket?...

Mondanátok nekem +18 filmeket? Nem horrort keresek.

Figyelt kérdés
Például mint az amerikai pite vagy más ilyesmi felnőtteknek vagy tinédzsereknek szánt film. Horror filmeket ne soroljatok ha lehet, mert valamiért nem kedvelem azokat. Halálra íjesztem magam, aztán alig birok elaludni utánna, hameg el is aludtam rémálmaim lesznek. Inkább gerjedek vagy röhögök.

2015. ápr. 6. 02:22
 1/4 Jelenovszki ***** válasza:
A szürke 50 árnyalata
2015. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az nem annyira jó hisz egy mostanában megjelent film melyhez még várni kell hogy tökéletes minőségben tudjam megtekinteni. És nem pont ilyen filmeket keresek. Igaz hogy 18+-os de ez inkább komoly film. Azért tűztem ki egy álláspontot ezesetben Amerikai Pite, hogy bulizós, vidám, vicces, tele tini lányokkal. Ezeken akár lehet gerjedni illetve röhögni. Én ilyen filmeket keresek. Bulizós, vidám, berugós, gerjedőset xD
2015. ápr. 6. 22:05
 3/4 anonim válasza:
Project X - A buli elszabadul
2015. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Isti?! válasza:
Pld: Hotdog Túra, Német pite,Inkább komedia filmek egy kis p hangulattal.
2015. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!