Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jelentése lehet annak...

Milyen jelentése lehet annak ha folyamatosan azt álmodom hogy kergetnek és megölnek?

Figyelt kérdés
Már több éjjel álmodtam, és mindig arra ébredek hogy meghaltam.Nem szoktam rémfilmeket nézni.pl.a tegnap éjjel azt álmodtam hogy anyum megfolytott pedig anyummal nagyon jó viszonyba vagyok.Haláleset a családba mostanába nem történt és a múltba sem olyan ami befolyásolná esetleg az álmom.Mivel lehetne ezt megszüntetni?Ami a legrosszabb hogy sokszor akkor álmodok ilyent mikor a párommal alszok, de amugy máskor is szokott,nagyon szeretjuk egymast a párommal
2008. aug. 27. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Én szinte minden álmomban menekülök valmitől.Én úgy tudom,hogy ez azt jelenti,hogy menekülsz valami elől az életben (probléma,érzés),és nekem ez igaz is.

Mondjuk,azt nem álmodom,hogy megölnek,de az érdekes,hogy akkor álmodsz ilyet,mikor a pároddal vagy...lehet véletlen,de akár az is,hogy ő fog kergetni (persze nem rosszból mondom).Vagy akkor nálad alszatok?Mert ha másik házban,akkor lehet bizonyos negatív energiák miatt is.

2008. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nagyon agresszív dolgokat kezdtem álmodni mikor a párommal voltam, valaki megölt valakit, vér, megcsalt, eltűnt, folytogató düh és méreg. De kb ilyen minden nap álmodtam valami ilyet. Végül rá kellett jönnöm, és most nem akarlak ijesztgetni, hogy bizony azért mert hiába szeretjük egymást(ha szeretjük), egyszerűen nem jó a kapcsolatunk és nincs harmónia. Sok visszafolytott düh volt bennem, sok mindennel nem értettem egyet, sok mindent feláldoztam önmagamból, ezért az álmomban éltem ki a negatív érzéseket.

Ez csak ami velem történt, de rögtön ez jutott eszembe.. Anyukáddal meg lehet h bűntudatod van valami miatt? Ezeket a dolgokat neked kell tudnod.

2008. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!