Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan sztoritok,...

Lányok! Van olyan sztoritok, hogy 1 fiú előtt kakiltatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, még más elött sem (a babakortól eltekintve), ezt egyedül bezárkózva szoktam elintézni.
2010. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én szoktam ha a párom fürdik és a cifra-f.sás elkap! Mivel a fürdőszobába van a wc. Hiába van a házba 5 fürdőszoba nem lehet használni csak 1-et.
2010. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
ne hari, ilyen hülye kérdés hogyan jut eszedbe ?
2010. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fujj... elképzelni se tudnám. Ez azért már tényleg mindenkinek a magánügye. De pisilni már pisiltem volt barátom előtt mert egyben volt a fürdő+wc. Az azért szerintem más. Meg tényleg csak akkor ha nagyon kellett ő meg soká fürdött :S.
2010. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint inkább visszatartom, akár mennyire kell is. Ez annyira mindenki magánügye, hogy nincs az a szituáció, hogy bárki előtt is tenném. ÉS tényleg nincs!!!!!!!!!
2010. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bölcsödében
2010. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nem mindegy, hogy kire gondolsz a "fiú" személyében!

Ha komoly barátod, miért ne!

Én is a barátommal voltam túrázni, kirándulni az erdőben, egész nap.Kénytelen elvégezni a dolgát az ember, ha muszáj!Persze nem a fenekemet nézte közben, de láttuk egymást.Inkább Ő lásson közben, mint egy idegen!!! Ez is az élet része.

2010. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, az óvónéni alvásidőben nem engedett ki a mosdóba, erre felkeltem és a terem közepén akartam kakilni.
2010. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is volt már ijen. Pöléö amikor a bokorban egymás mellett kakiltunk mert hasmarsunk volt
2011. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem van:) Egyszer a a barátnömnél aludtunk vagy 7en.

Nekem és egy fiúnak csak egy másik kis szobába jutott hely.A hülye barátnöm ránk zárta az ajtót és elaludt.

Nemtudtunk aludni mert büdös volt ablak meg nem volt.Rosszul lettem és hasmenésem volt.Azt mondta hogy nyugodtan wc-zek nem néz oda.Még bírtam pár percig aztán nyomtam is a kakit,pisit egy sarokban.Késöbb ő is kakilt és pisilt egy másik sarokba.A büdös miatt ezt a kakit nem lehetett érezni:) Elkezdtünk beszélgetni és a végén amikor a barátnőm kiengedett minket mi mentünk is haza.

Most már összejöttünk.

2013. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!