Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van vmi olyan hely, ahol...

Van vmi olyan hely, ahol kicsit elbújhatsz hogy ne vegyenek észre, ha nagyon kell? A minap majd bepisiltem emberek szeme láttára a nyílt utcán, és csak annyi hogy van e valami ötlet ahova el lehet bújni ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés
nagyon kínosan érzetem magam,ahogy szorítottam a pisimet, a buszról is le kellett szállnom nehogy egy nagyobb bukkanónál becsurogjon... volt nálam pulóver amit a derekamra kötöttem volna, ha "baleset" történik, szerencsére megúsztam, de nem tudom mit tettem volna ha ott helyben megindul az ár... el nem tudom mondani milyen rossz volt, végül hazáig a kezemmel szorítottam, és kicsit be is ment a végére. Az utcán is megbámultak az emberek, majdnem bőgtem, azt hittem tényleg összecsurgatom magam. Még mielőtt valaki beszólna, ügyeket intéztem napközben, millió dolgom volt és csak hazafelé jutott eszembe hogy reggel óta nem végeztem a "kisdologgal", szóval nem arról van szó hogy nem tudom tartani a vizeletet stb. csak normális válaszokat kérek!

#pisi #WC #utca #bepisilés #titokban #csurgattam #nagyonkellett #elbúlyni #telepisiltem
2015. ápr. 6. 23:11
 1/8 2xSü ***** válasza:
52%

Nos az ember megtanulja kontrollálni ezt a dolgot. Ha elindul, akkor mérlegeli, hogy nem kell-e elmennie WC-re. Hosszabb út előtt nem iszik, eszik vizelethajtó hatású ételt, folyadékot. Mikor az ember érzi, hogy el kellene mennie, akkor azért még van mozgástere. Ilyenkor keres egy kocsmát, vendéglőt, gyorséttermet, kávézót, ha kell, akár rendel egy kólát mellé, és kész. (Ha hosszabb az út folytatása, akkor nem kell feltétlenül meginni azt a kólát.)


Mikor az embernek eszébe jut, hogy el kellene mennie egy rövid kitérőre, utána még legalább egy óráig nem lesz túlságosan sürgető a dolog.

2015. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, és normál esetben igazat adnék, de nem a tegnapi után... ott, akkor már tényleg, TÉNYLEG majdnem összepisiltem magam, az utolsó amire gondolni tudtam, egy pohár cola volt...igaz, amikor az ember tudja tartani, ezek jó megoldások, de én olyasmire gondoltam mint egy erdő (csak az nyilván nincs mindenhol, ezért kellene a tanács) mert oda ha beszaladok senki sem látja a szenvedésem, sőt ha kicsit elengeded magad az is titokban marad.mikor leszálltam a buszról már csöpögött... tehát max egy kapualj vagy ilyenek...
2015. ápr. 7. 00:38
 3/8 anonim válasza:
Èn a nyilvános wc-t ajánlom vagy a sikátort.De ha már csöpög befele akkor a fohász estleg sötét gagyát és akkor nem látszik vagy csak enyhén ha kicsit bemegy.
2015. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Pisiltél már be hasonló helyzetben?
2015. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem sokszor, de volt pár hasonló helyzet... egyszer pl átszaladtam a kisboltba (két-három utca) és úgy gondoltam, hazáig ki fogom bírni. aztán nem így lett, a boltban már fogtam, szerencsére a pénztárnál még nem volt baj, de kint a bolt előtt a megkönnyebbüléstől bevizeltem kicsit. gyors léptekben siettem haza, de az úton éreztem, hogy nem bírom tovább, és hiába ültem le egy padra, hátha az ülés majd segít, becsurrant, és itt már a szorítás ellenére csurgott folyamatosan, beengedtem. nagyon rossz volt, főleg utána pisisen hazamenni, de ez szerencsére estefelé történt. miért, veled történt már hasonló eset?
2015. ápr. 8. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én is pisiltem már be tiniként és felnőtt koromban is. Egyszerűen nekünk gyengébb az átlagnál a záróizmunk. Ennyi. Nem kell belőle nagy ügyet csinálni. Figyelj arra, ha elmész, még ha nem is érzed hogy kell, azért menj el wc-re. Hosszabb buszúton pl ciki - nem ciki, én be szoktam magam pelenkázni. Nem látja senki és volt már hogy "életet" mentett.
2015. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
77%
Egyszer történt az, hogy lányommal (12 éves)moziba voltunk már mentünk hazafelé amikor szólt hogy ki kell mennie mondtam neki hogy nagylány ki fogja bírni hazáig szépen telt múlt az idő újra mondta hogy kell de most már nagyon. Modtam neki álljunk meg egy percre és üljünk le a padra hátha attól jobb lesz . Le is ültünk de ő sírni kezdett hogy nem bírja tovább és hogy be fog menni én meg átöleltem és mondtam neki hogy nincs wc a közelben nem tud kimenni és kezeimet a már kissé nedves lábai közé szoriottam és megsimogattam a combját hogy semmi baj ki fogja bírni. Ezek után elindultunk kis szüneteket tartva . A végén annyira kellett neki hogy csak úgy tudott menni hogy kezeit combját közé szorította. A kínszenvedés után végre a kapuhoz értünk gyorsan besiettunk ő futni kezdett a wc felé , berohant tolta le a nadrágját már épp pisilni akart amikor észrevette hogy le van hajtva a wc ülőke miközben felhajtotta muszály volt táncikálni végül ráhuppant a wc ülőkére és kiengette a sok pisit.
2016. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány??
2019. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!