Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Szent...

Mi a véleményetek a Szent Johanna Gimiről?

Figyelt kérdés
Létszi csak az válaszoljon aki olvasta vagy tudja mirol van szo!
2015. ápr. 7. 21:12
 1/2 anonim válasza:
Én az első két részt olvastam, nekem épp elég volt, de ez az én ízlésem miatt van. A két kötetről annyit tudok mondani, hogy átgondoltak, felépítettek, jól halad a sztori, megunni csak az fogja aki nem szereti a sulis, fiuk után vágyódós, tipikus tini könyveket. Én azon emberek közé tartozom, akik kíváncsiságból belekezdtek, de nem igazán keltette fel az érdeklődésemet. De rengeteg osztálytársam volt oda meg vissza tőle, én ezt is elfogadom :) Aranyos kis történet, de én kinőttem belőle... 17/L
2015. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

gyakorlatilag ezen nőttem fel:)

és akkor a kedvenc könyvemnek számított és tényleg jó könyv még mindig állítom,de már én is kinőttem belőle

de persze magával a könyvel és a történettel meg az írónővel nincs gond csak ha elolvasod és el érsz majd egy bizonyos kort,te is azt fogod mondani hogy aranyos és jó de már nem neked való

De ha 15 alatt biztos tetszeni fog,ha feletette akkor lehet igen lehet nem ,az ízlésedtől függ:)

2015. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!