Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik 100. 000 FT felett...

Akik 100. 000 FT felett vesznek órát, azok nem félnek hogy ellopják? Nm félnek hogy a karukkal együtt levágják? Egyáltalán miért vesznek ilyen drágán órát? S Rolexet miért vesznek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Órás vagyok.


1. 100000-ért manapság jobb Casio/Citizen órákat adnak. Egy normálisabb óra 3-400-nál indul.

2. Ami idehaza drága,az átlépve az osztrák határt már csak olcsó. Tudod,alacsony bérek+gyenge forint+27%ÁFA. :(

3. Drága (1M+) órát azért vesznek,mert: a. befektetés b. presztizs c. Mert minőségi,életre szóló termék.



Prémium telefonok 300 ezerbe kerülnek,1-1,5 év múlva,féláron fog figyelni a Media Markt alsó,akciós polcán újabb 1 év és már nem is emlékszel rá,hogy volt ilyen cuccod. Egy drága,minőségi óra mindig érték marad.


Pl.: A Rolex egy időben gyártott a Comex ipari búvár cégnek submariner típusú,COMEX felírattal órákat. Ma egy sima submariner,újonann, boltból 1,5 M. Egy régi,használt COMEX-Submariner: [link] IGEN!!! Több mint 15M!!!

2015. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában ezeket nem a proli kisember veszi, hanem sztárok, meg mágnások.
2015. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én senem sztár, senem mágnás nem vagyok, mégis van pár Rolexem, hogy "nagyobb" márkát ne is említsek..


Egyébként az óra úgy en bloc nem jó befektetés. Hacsak nem 30-50 évben gondolkodsz...

2015. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Messziről jött ember bármit mondhat, ha tényleg van nem is egy, millió forintokat érő órád, akkor légy vele boldog de én ezt bemondásra nem hiszem el.
2015. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg kulfoldon vagyok es csak egy ora van nalam -bar meg mindig nem tudom, miert akarok bizonyitani- szivesen lefotozom.. Csak ird meg, hogyan;)
2015. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ahogy az első válaszoló "kolléga" (remélhetőleg sikeren végzem az órás iskolát :D), egy ilyen összegért megszerezhető óra, mondjuk a kicsivel 100 ezer Ft feletti kategória kb. Olyan terméket takar, amely jó pár évig mutatja neked az időt, ezek már minőségiek, de úgymond még nem az a kategória, amely olyannyira szembetűnő. Egy valóban komolyabb értékrendet képviselő óra (1M+) már bizony feltűnik a laikus ember számára is, ezek már egyfajta státuszszimbólumként is felfoghatóak, illetve tényleg egyfajta befektetés.


Inkább ez az a kategória, amely jobban ki van téve lopásnak. :)

2015. máj. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!