Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni tippmixeln...

Elszeretnék kezdeni tippmixelni. Hogyan kezdjek hozzá? Milyen oldalakról tájékozódjak? Mik a legfontosabb tudnivalók?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 17:52
 1/4 anonim válasza:

Először is csak arra a sportágra fogadj amit nagyon jól ismersz is képben vagy vele kapcsolatban.Másodszor fontos észben tartanod hogy NINCS 100%-os tipp mert vannak meglepetések.Figyeld a csapatok formáját.Az sem mind1 hogy melyik bajnokságban lévő csapatra fogadsz.Csak olyan csapatokra fogadj amelyeket ismersz.Az 5 legnagyobb európai bajnokságra érdemes koncentrálni(Ligue 1,Bundesliga,Primera division,Premier League,Serie A)

Ott is a nagyobb csapatokra érdemes koncentrálni(Bayern München,Barcelona,Real Madr.,Juventus,PSG).A nagy európai bajnokságokban érdemes odafigyelned az első 4 helyezettre minimum és persze a kieső helyen lévőkre.A középcsapatok általában sokat döntetleneznek.Figyelj oda arra is hogy a nagyobb csapatok milyen versenysorozatban játszanak(bajnokság,kupa,ligakupa,Bajnokok ligája,Európa Liga,nemzetközi versenysorozat)ugyanis előfordul hogy egy-egy válogatottbeli meccs után a csapatnak nem gof menni annyira a játék mint előtte.A kupákban ligakupákban elődordul hogy egy harmadosztályú csapat legyőz egy nála erősebb csapatot.Ezekivül érdemes figyelned a Portugál,Holland,Török bajnokságot is.Ajánlom ezeket az oldalakat:Eredmények.com,Whoscored.com.Ha megfogadsz egy jótanácsot és nem akarod pazarolni a pénzed akkor ne nagyon fogadj a Ligue 1 és a Ligue 2 csapatokra.Ezt ugyanis nehezebb eltalálni mint a többi bajnokságot.Sok mindent tudnék még mondani de azt itt nem nagyon fogom tudni.

2015. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat. Sokat segítettél vele és megfogadom a tanácsodat. :)
2015. ápr. 12. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, én azért azt nem mondanám, hogy pont a francia meg angol bajnokságra kéne koncentrálni. Sportfogadói szemmel vannak sokkal megbízhatóbb, és kiszámíthatóbb bajnokságok is. Attól, mert fene mód túlértékelt és indokolatlanul népszerű az angol foci, attól még nem lesz sportfogadói szemmel is kedvező terep.

Sőt, nem is biztos, hogy a focival lehet a legjobban kaszálni. (Mondjuk a kosár még annál is kiszámíthatatlanabb.) Én vízilabdával és hokival sokkal jobb mérleget tudok elérni, mint focival. Fociban is inkább a spanyol, román, meg izraeli bajnokságokat szeretem, mert jóval kiszámíthatóbbak, mint a többi.

Online meg ezek mellett ausztrál focira, netballra és bandyra szoktam leggyakrabban fogadni, ugyanezen okokból.

De igazából a lényeg nem is azon van, hogy kikre fogadsz, hanem azon, hogy hogyan. Kell hozzá az adott csapatok ismerete, a bajnokság jellemzőit át kell látnod hozzá, meg szükségeltetik némi matek is.

2015. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na igen a francia bajnoksag szerintem is tul van ertekelve mert gyakorlatilag ugyanaz mint a nemet: 1 csapatos akkor nem ugy mint a PL ahol nemhogy bajnoksagot nyerni nehez de meg a cimvedes sem egyszeru. En sem csak focira fogadok mellette meg kezi es vizilabdara is szoktam. Csak nalam a foci az elsodleges.
2016. márc. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!