Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cosplay. Hol van Budapesten...

Cosplay. Hol van Budapesten olyan bolt, ahol lehet rózsaszín hajszínezőt venni?

Figyelt kérdés
Elfen Lied Lucyről lenne szó, olyan színű hajszínező kéne. Illetve egy mellék kérdés, hogy nagyon béna lenne, ha kontaktlencse nélkül cp-zném? Merthát, hirtelen jött ötlet és hát amúgy sem tudtam volna venni... :/

2015. ápr. 9. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos a hajszínezős dologban nem tudok segíteni, de az nem gáz ha nem kontaktlencsézel. Sokan hagyják ki, mert kényelmetlen vagy nem tudják beszerezni. Most hétvégén Morgianaként megyek a Magiból, és nekem sem lesz lencsém, piros szempillaspirállal kompenzálok. :)
2015. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem inkább parókát vegyél mert a hajadat tönkre teszi a színező! Egy alkalomra meg kár érte!
2015. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

[link]


Itt bármelyikben kapsz szerintem!

2015. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Fodrászszaküzletekben, fodrászboltokban, asszem rossmanban is lehet kapni hajsprayket, kb 1000-ért.Ezek ilyen amíg vízzel le nem mosod dolgok, de cosplayezésre jók.
2015. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is parókát vegyél, az sokkal jobb. Amúgy én Yuno leszek :D
2015. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben lehet kapni. De a színező csak a szőke hajra jó, azt is vedd számításba.
2015. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Végül hajsprayt vettem, mert a boltos azt mondta, hogy a hajam túl barna a hajszínezőhöz. A sparyből csak egy volt(ami kevés is volt a hajamra :D), mert ahogy a boltos mondta, "arra a rendezvényre vitték el az összeset, ahol mindenki fura színes hajjal mászkál". :D :D Egyébként sok Yuno volt, lehet láttalak. :)
2015. ápr. 12. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!