Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok dolgot nagyon sósnak...

Sok dolgot nagyon sósnak érzek! Pl a csipsz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
talán mert a chips sós
2015. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne egyél chipset.
2015. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A chips sós.

Vegyél inkább Intel chipset!

2015. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom de amkor régen ettem olyan csipszet ami nagyon sós most az nem annyira volt sós!
2015. ápr. 13. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ízérzékelés hozzászokás kérdése is. Ha egy ideje már nem ettél elsózott dolgokat természetes, hogy ha újra megkóstolod, már érzed, hogy az ilyen étel mennyire el van sózva.

Az élelmiszergyárak sajnos elsózzák, elcukrozzák az ételeket, már csak a tartósítás miatt is. Süss ki magadnak otthon krumplit, vagy ha erre nincs kedved, törölgesd le a csipszeket egyesével. Én már egyáltalán nem eszem csipszet, pedig régen nagyon szerettem, de meguntam egyesével törölgetni a krumpliszirmokat. Ma már a legtöbb ételt inkább magam készítem. A sütirecepteket is úgy csinálom, hogy kétharmad vagy fele annyi cukrot teszek bele, mint amennyit a recept ír. Nekem így ízlik.

2015. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok köszi
2015. ápr. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!