Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok arról, hogy hanyadi...

Mit tudtok arról, hogy hanyadik emeletről (panel házban) halálos már a kiugrás és melyik az az emelet, amiről még pont meg lehet úszni? Semmi ilyesmi szándékom nincs, csak a regényemhez kell! k

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
:D 1m ről is halálos ha nyakra esik az ember , így értelmetlen a kérdés
2010. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jézusom, miről írsz regényt? xD az első hozzászólónak igaza van... ha nyakra esel kampec az tuti
2010. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A második emelet talán még túlélhető. Szerintem. Nem tudom, még sosem ugrottam ki.
2010. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm a 6.ról ugrott ki csak felakadt egy fára :D nem halt meg....
2010. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha 3 méteres hóra ugrik simán megússza 4-5 emelet magasról.
2010. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt, aki még a tizedikről is túlélte, bár onnan már szerintem legalább 95% az esély, hogy meghal az ember. Attól függ, hogy mire esel, hogyan, na és persze hogy nem halsz-e szörnyet, vagy nem szakít-e szét a légnyomás már zuhanás közben.

Persze, regényhez... :D

2010. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem szakít-e szét a légnyomás zuhanás közben"

ezt kifejtenéd bővebben?

2010. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha magasról nagy sebességgel zuhansz a föld felé, akkor ahogy a levegővel nagy sebességgel "ütközöl", esélyed van rá, hogy a belső szerveid leamortizálódnak. Ennél bővebben nem tudom, nem vagyok nagy fizikus...
2010. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát... ez szerintem nem túl reális figyelembe véve azt, hogy vannak akik több 100 métert zuhannak mielőtt kinyitnák az ejtőernyőiket... esetleg ha valaki úgy zuhan mint egy meteor, akkor elég :)

nem hiszem hogy a belső szerveknek bármi bajuk lenne egy zuhanástól. Vagy maximum egy szívrohammal egybekötve ;)

2010. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!