Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fűnyíró pengét cseréltem, de...

Fűnyíró pengét cseréltem, de nem viszi bele a füvet a fűgyűjtőbe, csak a kis apró füvet, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy elektromos fűnyírónk, fűgyűjtős volt régen. Elkopott már teljesen a pengéje, így vettem új pengét bele, de olyat nem lehet már kapni mint amilyen bele kellene (nem is tudom a fűnyíró típusát) vettem bele egy olyan pengét amely valami más fűnyíróba való, és megesztergáltam a felfogatóját, mert csak így lehetett feltenni. Most már úgy csinálja, hogy ha előre fele tolom, akkor nem gyűjti össze a füvet, hanem kijön a fűnyíró jobb oldalán alul , ha hátrafele tolom akkor valamennyivel többet összeszed, de így sem sok mit, mit lehetne csinálni vele, hogy jobban összeszedje ? Nagy nyomást csinál a fűgyűjtő fele ill. a fűgyűjtőbe, de csak az apró füövet nyomja bele, és azt sem sokat.

2015. ápr. 14. 15:26
 1/2 vatafak ***** válasza:
nem trollkodás de nem tetted be fordítva véletlenül? vagy nem olyat vettél (bár nem is tudom h létezik-e) aminek ellentétes a forgásiránya? vagy nincs rajta az a hajlított "szárny" a végein ami a behordást végzi?
2015. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy van-e forgási irányában eltérő penge , a fülek megvannak a pengén. Fordítva nem lehet betenni a pengét mert akkkor a kis fülek lefele állnának , és az akkor rotátor lesz , nem fűnyíró :) De ennek lehet hogy tényleg utána nézek, hogy van-e eltérő forgásirányú penge ...
2015. ápr. 15. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!