Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz lehet a babona?

Polanski 8 kérdése:

Igaz lehet a babona?

Figyelt kérdés
Hallottam ha azt álmodom hogy álmomban kihullik a fogam valaki megfog halni:/ én tavaly jan már ápri. Álmodtam ezt 2 haláleset volt a családban +egy közeli közeli ismerős :/ esküszöm Mégegyszer álmodom es meghal valaki nemtom mit teszek sztetek ? :-o

2015. ápr. 14. 22:52
 1/2 Gidófalvi válasza:
Szia! Sokan hisznek a babonákba,az álmokban. Eleinte én is nagyon hittem,s tényleg a negatív dolgok be is következtek,aztán egyik baratnőm mondta,hogy ha bebeszélünk magunknak valami rosszat az ha idővel is,de vonza a negatív dolgokat és akkor bemeséljük magunknak,hogy igen ez azért halt meg,mert én ezt álmodtam stb..Próbálj ne hinni a babonákba ès meglàtod sokkal jobb lesz!
2015. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget megpróbálok :)
2015. ápr. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!