Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akiknek...

Gidófalvi kérdése:

Vannak olyan nők, akiknek sosincs folyásuk és mégis van peteérésük?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik,hogy egész ciklus alatt szinte semmi,vagy kevés folyásom van ,s az sem nyúlós,tojásfehérjéhez hasonló,hanem inkább fehér és sűrű állagú. Nagyon szeretnék kisbabát,eddig kb. 3 hónapba próbálkoztunk és még semmi... Az is lehet,hogy nincs peteérésem? Akinek van valami konkrét tapasztalata vagy véleménye,az kérlek írjon!

2015. ápr. 15. 07:35
 1/2 mtke válasza:
Nekem is mosr van peteeresem ez biztos mert tegnap voltam nőgyógyászati vizsgálaton és a dr nő mondta de nincs semmilyen folyasom szerintem ez nem zárja ki
2015. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha a peteerest a folyas hiany ha nem zarja ki akkor az nagyon jo lenne,mert akkor remenykedhetek h egy het mulva nem jon meg es babat varok.
2015. ápr. 15. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!