Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy feladok...

Richárd1001 kérdése:

Lehetséges az hogy feladok egy csomagot és a címzett nem tudja hogy én adtam fel?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek ajándékot szeretnék feladni mert tudom hogy velem szemtöl szembe ezt nem tehetem meg de nagyon szeretném hogy megkapja amit akarok !! Az is lehetséges else fogadná ha tudná én adom neki ! Elore is köszönöm a normális válaszokat!

2015. ápr. 15. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A posta a címzés alapján kézbesít, akkor is ha üres a feladó adatainak fenntartott rész.
2015. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha én ma feladom a csomagot és nem töltöm ki az én részem akkor abba nem fog a postásnéni belekötni ?
2015. ápr. 15. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Belekötni nem fog, viszont búcsút mondhatsz a csomagodnak, ha a lány nem veszi át.
2015. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. A posta nem vesz fel csomagot feladó nélkül. Könyvelt küldemény, s felelősséggel tartozik feléd, akkor is, ha te ezt személy szerint nem igényled.

2. A kívánt cél eléréséhez sem praktikus. A siker esélye minimális. Tolakodó. Ha most semleges a lány irántad, lehet meg fog haragudni rád. Ennek sokkal nagyobb a valószínűsége, mint annak, hogy a nyakadba borul örömében.

2015. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet feladni csomagot úgy,hogy nincs kitöltve, ki a feladó. Esetleg valami fals nevet oda lehet írni, de a csomagon belülre oda kellene írni az igazi feladót.
2015. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!