Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Playit vélemények?

Playit vélemények?

Figyelt kérdés
Budapest. Még nem voltam ott. Több kérdésem lenne. Lányok is vannak ott? 20 év körüliek is járnak oda? Ugy is megéri elmenni, hogy nem veszel semmit? Nagyon nagy a tömeg? Jók a programok? Megéri elmenni még akkor is ha nem vagy az a nagy kocka viszon érdekel ez a világ?

2015. ápr. 16. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ott lányok én is az vagyok.(Cosplay-es lányok is vannak akik néha hát... szóval olyan ruhába vannak ami "kissé"lenge.) Nem vagyok az a nagyon nagyon nagy kocka,de eljátszogattam pár játékkal(és tervbe van véve még néhány), engem a játékokban az animáció érdekel leginkább.Szerintem érdemes elmenni , mert felejthetetlen emlékeket szerzel,de a legjobb ha haverokkal mész.Mi a tavalyi őszi PlayIT-en 10:10-kor értünk oda és fél órát kellet várnunk hogy bejuthassunk.Igazából minden korosztály megtalálható ott(kivéve az idősek). Szerintem megéri.
2015. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!