Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudok tanulni énekelni?

Meg tudok tanulni énekelni?

Figyelt kérdés
Már fél éve gitározom és nagyon szeretnék megtanulni énekelni. Jelenleg semmi hangom nincs. Viszont szorgalommal, kitartással és ének tanár segitségével meg tudok tanulni énekelni? Én hiszek abba, hogy erre bárki képes, hiszen már találkoztam ilyen emberekkel. Ti mit gondoltok?

2015. ápr. 17. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez tehetség is szükséges. Sok gitárost láttam aki szintén nem tudott énekelni és nem is erőltette hanem énekest keresett maga mellé.

De hát keress énektanárt és ő véleménye a nyerő.

2015. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

valamennyire mindig lehet fejleszteni a hangodat, de ha nincs jó hangod, tehetséged akkor úgysem leszel jó énekes...

bár attól is függ hogy mit értesz éneklés alatt, lehet hogy egy "ordibátornak" még elmennél egy metál/punk bandában, hiszen pl. az akela, motorhead, megadeth, stb. énekeseinek sincs vmi szép hangja, mégis karriert csináltak belőle.

De a próbálkozásból nem lehet baj, csak ne légy nagyon csalódott ha azt mondják nincs hangod

2015. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!