Vas megye könyv?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne megtalálnom de hiába kerestem rá az interneten nem találtam sehol. az a baj hogy igazából nem tudom hogy mit is keressek. én egy könyvet keresek aminek barna színű volt az előlapja és ha jól emlékszem akkor vas megye településeinek címerei voltak benne. pontosan nem tudom hogy mi volt a címe. hiába kerestem eddig nem találtam .köszönöm szépen a segítséget előre is , remélem valaki tudna segíteni.
2015. ápr. 17. 13:04
 1/1 A kérdező kommentje:
már megvan: gyöngyszemek a könyv címe. és lenne mégegy kérdésem ha valaki tudna benne segíteni? én azt a könyvet keresem amiben különböző virágok vannak hogy mikor kell ültetni... stb. nem tudom a címét és semmit sem róla így sajnos tudom hogy nem egyszerű segíteni de hátha valaki mégis tud mert van neki is olyan könyve vagy esetleg tud ötleteket mondani hogy melyik könyv lehet. köszönöm
2015. ápr. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!