Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Értesítővel átvehetem szombato...

Értesítővel átvehetem szombaton az ajánlott levelet?

Figyelt kérdés
Eddig úgy volt, hogy ha érkezett délelőtt egy ajánlott levél akkor ráírták, hogy délután mettől lehet átvenni. Múltkor egy ilyen levélnél nem adták ki aznap, mert hogy csak másnap lehet átvenni... A mostani levél szerint az 'értesítés leltét követő következő munkanaptól számított 10 munkanapon belül' lehet átvenni, de a posta ahol van holnap 11ig nyitva van, de az nem munkanap ugye... Van rá esély, hogy kiadják vagy ne is reménykedjek?

2015. ápr. 17. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap is átveheted. A formanyomtatvány alkotói abból indultak ki (jogosan) hogy a posták többsége zárva van szombaton. De ha nálad a helyi posta nyitva van, akkor átveheted. Emiatt nem fognak kétféle értesítőt nyomtatni. Amúgy már tuti ott van a leveled a hivatalban, mert munka után a postás ott teszi le a kézbesítetlen cuccot.
2015. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, énis ilyesmire gondoltam! :)
2015. ápr. 17. 19:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Átvehettem :)
2015. ápr. 18. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
:)
2015. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!