Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star Wars? Klónok színei

Star Wars? Klónok színei

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kezdetben a klónok színei a rangot jelentették.Aztán jöt az hogy minden légiónak más a színe.De gondolom rengetek légió volt akkor hogy volt annyi szín vagy hogy van ez az egész?A klónok háborúja című animácóban láttam egyszer hogy csak piros színű klónok voltak eggyütt. Szóval hogy van ez az egész?

2015. ápr. 17. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Először rangokat majd tényleg a légiókat jelölték a színek.

Kék: hadnagy, majd később az 501-es Légió színe.

Sárga: Őrmester, majd később elég sok légió színe lett, de a legkiemelkedőbb a 212 volt.

Piros: kapitány/százados, majd később szintén elég sok légió színe, de a legtöbb pirossal jelölt légió Courscanton volt és rendfenntartó/testőr szolgálatot végzett.

Ja és igen sok légiónak ugyanolyan volt a színe.

A Star Wars 2 után, geonosis-i csata után még nem terjedtek el annyira a színek, csak az előljáróknak voltak színjelzései, de később már a Légiók beosztásánál használták, de ott sem volt eleinte kötelező mindenkinek sárga/kék/piros stb. páncélt használni. Később a klónok testre is szabhatták a páncéljaikat pl. több kék csíkozás, különböző minták.

2015. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 forestpas3 válasza:
eleinte csak rang jelzés volt utána meg megkülönböztetés a klónok közt (mandalori szokás) utána már légióként is festették hogy tudják ki melyik légióba tartozik
2015. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a szoknya és az a vállpánt (kiegészítők) csak nagyobb rangú klónoknak lehetett? Rex ARC volt?
2015. ápr. 18. 14:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam az ARC-k kiképzéséről és a köztársasági kommandórol is.De a 3. részbe Grievous ellen obi-wan lyen sárga páncélzatú klónokkal ment azok is kommandósok ugye?Na az ő kiképzésük, történetük? am ment a zöld kéz
2015. ápr. 18. 14:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés :D Bocs h így külön küldöm el őket. A sárga úgy tudtam ezredes/parancsnok nem őrmester.És akkor a zöld szín melyik rang?
2015. ápr. 18. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:

a szoknyának káma a neve és megincsak onnan jött mint amit írtak,úgymond mandalori népviselet.

csak a mélységi felderítők viselhették.

ők meg onnan tudtak arról,hogy milyen is egy mandalori,hogy a kommandósokat és a mélységi felderítőket mandalori kiképzők nevelték,képezték ki mint pl jango fett,kal skirata,vallon vau.

2015. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!