Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan anime karaktert...

Tudtok olyan anime karaktert akinek egyszerű a ruhája, de van fegyvere és eléggé ismert?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Yato (Noragami)! :3
2015. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány?


Yatot én is ajánlom, csak oldalt fehér csikos melegítőgatya, cipzáros felső meg rövid fekete paróka kell hozzá. Meg egy sál. (Mondjuk azokat a kék szemeket nem ártana kiemelni egy kontaktlencsével.)

Kép: [link]

[link]

[link]


A Sword Art Online ismert anime, és a legtöbb szereplő ruháját (viszonylag) egyszerű megcsinálni. Szereplők pl Kirito, Asuna

2015. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Yato haja lila.
2015. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az animékben ez lényegében majdnem megfelel a feketének. Ha parókát vesz hozzá, akkor vagy feketével, vagy nagyon sötét, szinte fekete lilával lehet csak, mert ha pl rendes lilát vesz, nehezebben lehet majd felisrmerni.

Mert ha pl megnézel egy távolabbi képet Yatorol, akkor a haja minden, csak nem lila.

2015. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

amúgy lány vagyok. Elnézést is, hogy egy ilyen fontos infót nem írtam oda.

Valószínűleg a Sword Art Online-ból fogok beöltözni :)

Köszönöm szépen a válaszokat! ^3^

2015. ápr. 18. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Lány is lehet Yato. És írhatsz bármennyi érvet, attól hogy sötét, még lila.
2015. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!