Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak facebook oldalak ahol...

Vannak facebook oldalak ahol nike sport cipőket árulnak áron alul. Tudom hogy egyik sem eredeti, honnan szerzik be ők a cipőket, hogy én meg tudjam venni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha lehúznának csak ezért kérdezem, a választ előre is köszönöm!

2015. ápr. 18. 12:08
 1/1 Nordzsesz válasza:

Onnan szerzik be ahol az "eredetieket" Kínából...

Lehet, hogy ezek többet bírnak mint az eredetinek titulákt hulladékok..., nekem eredeti volt, nem nyúztam, normál használat mellett bírt 8 hónapot és elrepedt a talpa szolidaritásból a balos után a jobbosnak is.

Na mondom utánaolvasok már kicsit a cipőkérdésnek és ez megerősített abban, hogy ezek a marketingpolitika miatt ismert és jónak titulált márkák -Adidas, Nike stb.- legalábbis amit a nagy szegmensnek árulnak jó pénzért, a globális cipőipar termékeivel együtt nézve csak a "futottak még" kategóriába tartoznak. Csak a nagy hype, minőség meg a brekkencs bizonyos testrésze alatt...

2015. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!