Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőmnek nemsoká szülinap...

A barátnőmnek nemsoká szülinapja lesz. Arra gondoltam, hogy veszek egy emlékkönyv-szerűséget, és idézeteket, aranyköpéseket írok bele. Vannak nekem is, de érdekelnének a Ti kedvenc idézeteitek. Ötletek?

Figyelt kérdés
Köszíí.:) L/18
2010. febr. 20. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel nekem elég morbid, kissé szadista, és nagyon perverz humorom van, ezek a kedvenceim:


A fogaid épségét a legjobban úgy őrizheted meg,ha nem szólsz bele mások dolgába.


A pesszimista a sötétséget látja az alagútban.Az optimista a fényeket az alagút végén.A realista a vonat közelgő lámpáit.A mozdonyvezető meg három idiótát..


A sör lassan butít,de nem baj én ráérek!


Budapesten kétféle gyalogos van: kaszkadőr és kamikaze.


Jézus,ki vagy a mennyekben,én is kivagyok itt a földön!


Mikor a vitában már elbizonytalanodtál,a saját igazadban,akkor ne mondj semmit,csak üss.


Nem szégyen a futás, de a k*rva anyját annak aki kerget.


A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki sem látott.


Főnök a szeméből őszinteség sugárzik...az egyikből őszinte gonoszság, a másikból őszinte rosszindulat.


Támogasd a baktériumokat. Egyeseknek nincs más kultúrájuk.


Amikor megszülettem, annyira meglepődtem, hogy másfél évig meg se szólaltam.


Sírfelirat: "Megszületett, virágzott,eltemettük, kimászott".


Sápadt holdfény sápadt holdfény, sápadt holdfény, bújj elő,

sápadt holdfény udvarában feltámadt a temető.

Temetőnek jobb sarkába 2 halálfej kuglizik,

lábszárcsonttal a kezében koponyából vért iszik.

A halálnak unokája epekővel csúzlizik,

eltalál egy öreg hapsit, aki nyomban kinyúlik.

A halálnak felesége gennyes vérben mosogat,

gennygaluska lesz ebédre hozzá véres húscafat.

Balatonnak kék vizében rohadt hulla hempereg,

kék a nyelve zöld a nyála, jó étvágyat, emberek!

:D

18/L

2010. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem rosszak:D Köszí.
2010. febr. 20. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

"A természet igazságos: aki vak, az jobban hall. Aki süket, az jobban lát. Akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik."

nézelődhetsz ezen a honlapon, nekem ez a favorit (ott vannak a humoros idézetek, de nézd meg az extraságokat is..vannak non jók, főleg a csajoknak):

[link]

2010. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utsó vok, azért majd írj, h találtál-e jókat! :)

15/L

2010. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Okés, írok.
2010. febr. 21. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!