Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idén ballagok az általános...

Idén ballagok az általános iskolából és a rokonok kérdezik, hogy mit szeretnék? De igazából én semmire se vágyok. Pénzt meg nem szívesen fogadok el. Esetleg ha van valami ötletetek, vagy megosztanátok velem Ti mit kaptatok.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 16:02
 1/2 anonim válasza:
én nem kértem semmit :D mikor meg kérdezték h mit szeretnék annyit mondtam h nekem m1 :) de persze hogy pénzt vártam xD össze is jött 80K amiből ruhát vettem,könyvet STB
2015. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Óra, ékszer, parfüm, esetleg egy új telefon, én ezeket tudnám elképzelni.Ha meg nincs sok pénz, szerintem egy tábla csoki is megteszi, csak szeretettel adják, ne azért, mert úgy érzik, hogy muszáj.

Én is most fogok ballagni, én még nem tudom, mit kapok, csak azt, hogy ha jó idõ lesz, másnap egésznapra elmehetek a hajdúszoboszlói csúszdaparkba a barátaimmal :-)

2015. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!