Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy régi robotos mesét (animét...

Egy régi robotos mesét (animét? ) Keresek. Valaki esetleg ismeri?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam már és csak foszlányokra emlékszem. Egy robotos rajzfilm volt ami a jövőben játszódik szerintem. Egy lány volt a robot. És volt benne egy fiú akit apjának szólított. Nem tom hogy anime volt e. De asszem egész estés volt és nem sorozat. Ha valakinek rémlik ennyiből az legyen szíves írja le nekem a címét.sajna kb csak ennyire emlékszem belőle és sehol sem találom :(
2015. ápr. 19. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nincs közelebbi tippem: Az idő urai (magyar-francia rajzfilm - távolról hasonlít a leírásra)

https://www.youtube.com/watch?v=eEcuu1epgeA&hd=1


Nézd végig ezeket, hátha megtalálod:

[link]


[link]


Egyébként írd le, hogy szinkronizált-e, vagy nem, mert az leszűkítené a kört a többi válaszoló számára.

2015. ápr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ azóta megtaláltam :)) Metropolisz a címe. Szinkronos igen :D
2015. ápr. 20. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy valahol mélyről rémlik ez a rajzfilm. Majd megnézem, köszönm a címet.
2015. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!