Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokat káromkodok, próbálok...

Sokat káromkodok, próbálok leszokni. Mit mondhatnék helyette?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy a cica ütné nyakon!
2015. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én is sokat káromkodtam :D ma már nem sokat. hát én igazából csak elhatároztam h nem szeretnék mert alpári :D csak határozd el magad.
2015. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sexparaszt válasza:
Sajtos kecske!
2015. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Eccerűen ki kell csillagozni:


A ****** **** meg.

2015. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én tudom, hogy hülyeség, de úgy szoktam le, ha véletlen kicsúszott egy csúnya szó, akkor szájonvágtam magam, egy idő után nem beszéltem csúnyán, ez nem vicc, tényleg működik, be erősen,csak kicsit, negatív élmény fog kapcsolódni a káromkodáshoz, így reflexszerűen mást fogsz mondani helyette
2015. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 és ha meglátják, hogy pofozod magadat, hívják a mentőt mert azt hiszik elmebeteg vagy xD
2015. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fegyelmezni tudod magad, akkor már nem is kell mondani helyette semmit. Helyette nem tudsz mást mondani, mert vagy káromkodsz, vagy nem.

Egyébként vannak a helyzetek, amelyben bocsánatos bűn, még ha nem is illő. Ilyen az erős felindulás.

Ha szöget versz be, s rácsapsz az ujjadra, s kiszalad valami a szádon, hát kiszalad.

Ám ha úgy beszél **, hogy egy **** értelmes szó ** nem hangzik el, az ciki. Arról tényleg jobb leszokni.

Javasolhatunk helyettesítő szavakat, de most be fogod magolni. Pl. a süsd meg, tulajdonképpen ugyanaz, mint a **.

2015. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Napi 2-3x szoktam...hirtelen felindulásból.. De az helyett is mást szeretnék mondani. :D köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 23. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!