Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napok óta keresek egy filmet,...

Szandi900802 kérdése:

Napok óta keresek egy filmet, amit egyszer nagyon régen a tv-ben láttam úgy futólag. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem, hogy volt egy többszemélyiségű nő, akinek nagyon sok személyisége van. Azt hiszem, hogy régi filmről van szó. Annyira emlékszem csak, hogy úgy kezdődik a film, hogy Franciaországban van talán, és franciául beszél a csaj, mivel az egyik éne francia talán. A másik énje számvitel zseni. Találkozik egy egyetemi pszichológussal is, aki kezelésbe veszi a csajt. A pszichológus rájön, hogy nagyon sok személyisége van a nőnek, nem is hallott még ilyenről, hogy valakinek ennyi személyisége legyen, de senki nem hiszi el neki, és a kollégái kinevetik, hogy ilyen nem is létezik, hogy valakinek ennyi személyisége legyen?
2015. ápr. 22. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg?

2015. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Ez lesz az szerintem! :))
2015. ápr. 23. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!