Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki Charlavail Effron? és...

Ki Charlavail Effron? és mitől lett ilyen híres?

Figyelt kérdés

Oké, most sokan nem tudják majd kiről van szó, de akik látták már képeit, a tumblr oldalát, azok tudják kiről/miről beszélek. Arra vagyok kíváncsi, hogy ő most Hayley Williams (a Paramore együttes) valamilyen rokona? Vagy mitől híres ez az lány, mit tud?:D Oké szép fotói vannak magáról és a barátairól, meg tulajdonképpen egy szimpatikus kreatív csaj, érdekes kis dekoratív kézművességben éli ki fantáziáját, de ezen kívül, hogy lett ilyen baromi híres és honnan ismeri Hayley Williams-t? Tudom, nem ez életem értelme, hogy megtudjam, de mégis. Ki ő? A netnek ekkora ereje van, hogy ennyi erővel, ha mindent stílusosan és jól csinálok, ilyen baromi ismertté válok? Nem tudom felfogni..

Bocsi, csak most ezen kattogok


Válaszaitokat előre is köszi!



#lány #Tumblr #Hayley Williams #Charlavail Effron
2015. ápr. 22. 23:06
 1/1 A kérdező kommentje:
Egy kis segítség, akinek névről nem ugrik be. Róla van szó: [link]
2015. ápr. 22. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!