Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért engedik a lefejezős...

Miért engedik a lefejezős videók feltöltését, megosztását, birtoklását?

Figyelt kérdés
A legbrutálisabb,legbarbárabb,legembertelenebb erőszak simán mehet,miközben más,sokkal kevésbé kiakasztó tartalmakat tudnak törvénnyel tiltani,töröltetni,büntetni?

2015. ápr. 23. 02:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve,hogya fejezgetős szemétládák projektjeit ezzel kvázi támogatják,hisz azok pont azért csinálják ezeket a tartalmakat,hogyelrettentésképp közzé tehessék.Mi van itt?
2015. ápr. 23. 02:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Mégis hol találtál te lefejezős videót, amit nem töröltek volna le egy nap alatt?


NEM lehet őket megosztani sehol, mert letörlik őket...


A birtoklás meg nem jelent semmit.

2016. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pl itt: [link]


De már több oldalon is találtam ilyesmit. Érdekes amit akarnak azt azért tudnak cenzúrázni,ezek az ocsmányságok meg szabadon hozzáférhetők.

2016. máj. 6. 19:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint bizonyos körök így akarják vérszomjasságra,embertelenségre,kegyetlenségre szoktatni a fiatalokat.Ezzel tovább lehet zülleszteni a társadalmat.
2016. máj. 6. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Hű, bevallom őszintén, ilyet még nem láttam.


Az oldal is elég betegnek néz ki, nem értem, hogy maradhatott fent, illetve a videó is egy privát videó lehet, mert nem működik a link, amivel a youtube-on lehetne megnézni azt.


Gondolom ezeket sem engedik, sokkal inkább nem veszik észre, de már értem, hogy mire gondolsz!


Illetve, az, hogy 'vérszomjasságra nevelik a fiatalokat', sajnos két tényezőt ki kell ebből emelni:


Ez egy elég eldugott dolog, nem igazán találhat rá bárki, én is csak azért láttam ezt, mert te belinkelted az oldalt, így nem igazán hiszem, hogy ezzel bárkit megcéloznának. Illetve az ilyen jellegű videók magamutogatásként jöttek létre.

Nem hiszem egyébként, hogy egy fiatalt ezzel vérszomjra lehetne 'nevelni', ha az a fiatal mégis ennek hatására lesz valami terrorista, akkor ott több probléma van, mint az, hogy látott egy videót. De azért részben egyet értek pár dologban.

2016. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!