Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet fellebbezni ha év...

Hogy lehet fellebbezni ha év vége előtt 1,5-2 hónappal előbb kirúgnak, igazolatlan hiányzások miatt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Fellebbezni? Azért, amiért jogosan kirúgtak? Vagy igazából nem voltak igazolatlanok a hiányzások?
2015. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17 eves lany vagyok. Nem vagyok tankoteles.

2012-2013-ban kezdtem a kozepiskolat. 0.nyelvi elokesziton.

Majd 2013-2014-ben masik iskolaba jartam ahol felev utan 2honappal megszunt az iskola, kozgazdasagra jartam es kereskedelemre mentem at. Nem sikerult az a tanev. Megprobalkoztam jovore ujra azaz iden pincerkent, es tegnap kikuldtek egy papirt mig en gyakorlaton voltam utanna meg 3 orat oran,hogy kihuztak a nevsorbol igazolatlon hianyzasok miatt. Osztalyfonokommel beszeltem tegnap este azt mondta, hogy nem kirugtak hanem kizartam magam es h jojjek be hnap ugxanugy mint. eddig. Es mivel elertem 20%ot ezert nem lesz meg a szakmam. Csak ha osztalyozo vizsgat teszek MINDENBOL.

Hogy lehet ez ellen fellebbezni?? Legalabb annyiert h ne ev vege elott rugjanak mar ki masfel honappal..

2015. ápr. 23. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Most akkor volt egy csomó igazolatlan hiányzásod idén, vagy nem?
2015. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nemvolt. 25volt ev eleje ota..

Es ilyet mondanak hogy csak marciusba van 44igazolatlanom.

Holott 3alkalommal hianyoztam, es arra is adtam igazolast, csak nem fogadtak el mert nem tappenzes volt.

Csak nem ertem, hogy annak a gyereknek aki bejart kb egesz evbe 30x es akkor is bevolt fuvezve.. azt miert nem rugjak ki.. meg neki hogy van marciusba 33 igazolatlanja. Es ugyanugy nem tankoteles es engem rugtak ki. Tudommagamrol hogy nem vagyok szent minta barkimas. De mert en ha 4esre allok mindenbol es a szintvizsgan is 4es lettem.

2015. ápr. 23. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Beírtak hiányzónak olyan órákra amiken bent voltál? Máshogy nem nagyon lehetséges.
2015. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
esélyes...:S
2015. ápr. 24. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!