Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 13 éves gyereknek szabad...

Egy 13 éves gyereknek szabad hétvégén dolgoznia a radiannál ujság kihordónal?

Figyelt kérdés

Mert a fiam szeretne menni és nem vagyok benne biztos hogy lehet neki. Azt hiszem 1000-700ft ot fizetnek vagy nem?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!



2015. ápr. 23. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
13 évesen nem dolgozhat sehol. A gyakorin 1 millió kérdés volt már és 1 millió válasz, hogy hány éves kortól lehet diáknak dolgozni.
2015. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ez nem olyan munka.

Ez diáknak is való hétvégivés hetente kap fizetést. De majd megkérdem a radiantól hátha.

2015. ápr. 23. 21:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg ottvan a melodiak oldal amin diákok dolgozhatnak, munkát kereshetnek.
2015. ápr. 23. 21:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert igazából nem én eröltetem de szegény szeretne és valamikor könnyezik amikor rámnéz.
2015. ápr. 23. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:

FOGD FEL!!!!


JOGILAG,16-tól lehet,diákmunkás.

Az alatt,max.színház/film statisztálás.

2015. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A törvény nem engedi, hogy dolgozzon. Még akkor sem ha újságkihordás lenne.
2015. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg könnyezik, mert dolgozni akar, hogy pénze legyen akkor miért nem segítesz te neki? Mondjuk ha füvet nyír akkor megfizeted az árát neki. Ha bevásárol akkor fizetsz neki. Így hozzájut egy kis zsebpénzhez. Dolgozni nem dolgozhat.
2015. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!