Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen Android-os zeneleját...

Van ilyen Android-os zenelejátszó?

Figyelt kérdés
olyan lejátszót keresek, ami lényegében olyan mint a wmp vagy a vlc vagy akár melyik pc-s lejátszó. hogy ha rákeresek egy zenére, akkor csak egyszer játssza le az adott zenét, utána ugorjon vissza az összes lejátszására automatikusan. (mert akármelyik lejátszónál rákeresek egy zenére, akkor kiszűr nem odaugrik...) nem tudom érthető-e ez így.... előre is köszi!

2015. ápr. 24. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én player pro-t használok, abban sok jó funkció van.


Ha lejátszási listában vagy, akkor a listában rákeresel a dalra és folytatja a lejátszást, de ha neked az kell, hogy másik számot nyitsz meg és akkor is vissza akarod ugrasztani, olyan nem létezik!

2015. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már próbáltam a player prot.... de sajnos az sem jó... próbáltam lejátszási listát is csinálni de ha rákeresek egy zenére akkor csak amiket talál azokat játssza :( az a baj hogy én az összes zenémet (kb. 6-700db) szeretem hallgatni de ha eszembe jut hogy "ezt most de meghallgatnám" rákeresek és elindítom (odáig görgetni elég gáz lenne, hosszadalmas), de utána megint mehetne véletlenszerűen az összes. De így mindig a szám végén vissza kell lépnem a mind lejátszásához! :( (gépen ez úgy működik hogy elkezded írni a zene címét/előadóját és csak odaugrik, aztán a zene végén ugyanúgy játssza a többit randomra) szomorúan olvasom, hogy nem létezik ilyen lejátszó androidra :( :( :( :( :( :( :'( azért köszi hogy írtál! (juj de hosszú lett XD)
2015. szept. 27. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Gépen milyen lejátszót használsz?

Telefonokon az a baj, hogy csak listából tudsz játszani, mert nincs akkora szabadságod, mint egy számítógép esetén, nehéz lenne annyi mindent nyomonkövetni!

2015. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!