Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliba egy csaj folyton...

A suliba egy csaj folyton sérteget, jelzőkkel illet, olyanokkal ami nem is igaz. Mit tegyek? Feljelentsem őt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 15:42
 1/5 anonim válasza:
Szia.Először szerintem szólj otthon, az a legfontosabb,és ne érezd magad kellemetlenül a Családod elött! Ők biztosan tudnak majd neked tanácsot adni.Illetve a Tanáraidnak is tudnia kellene ezekről a dolgokról.Kérj mindenféleképpen segítséget.Hány éves lány aki sérteget?
2015. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bizonyitek? ha van max kap egy nagy semmit
2015. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
De ha nem szólsz senkinek akkor nem tudnak neked segíteni! Hidd el engem is piszkáltak,és ráhagytam sokáig( ez 8.-ba volt) aztán már elegem lett nem jártam suliba csavarogtam lógtam.egyszer meg be jött apa az iskolába és el igazította az osztály társaimat! Utána már nem volt olyan nagy piszkálódás.Utána mef 12.-be jött be apukám mert akkor meg a Volt barátom nem kart le szálni rólam. Ugyan ez történt utána már le nyugodott!....Légyszíves szólj valakinek.Aki tud segíteni vagy be megy az iskolába.te mennyi idős vagy? és aki piszkál Ő mennyi idős
2015. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Mindenképp szólok a szülőknek és 16 évesek vagyunk, évfolyam társak..
2015. ápr. 25. 12:14
 5/5 anonim válasza:
Na szia sikerült rendezni a dolgot? piszkálnak még?
2015. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!