Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FIÚK-LÁNYOK, múltkor airsoftoz...

FIÚK-LÁNYOK, múltkor airsoftoztunk a cimbikkel, és véletlenül seggbelőttük az AK-47-essel fedezékből a zsernyákot! Ugye ebből nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Egyébként nem vett észre minket, csak kicsit fájlalta a fenekét. Ugye nem gáz, hogy majdnem összeszartuk magunkat a röhögéstől? Bar elég nehéz volt mozgolódás nélkül megállni ezt a röhögést :S Nektek mi a véleményetek, most szadisták lennénk?
2010. febr. 21. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy csak kicsit fájlalta. engem is lőttek már seggbe airsoft ak-47-et és k*rvára fájt
2010. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak szimplán hülyék és aberáltak vagytok:D
2010. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

zsarukra rá se ránts !

énis ki fogom próbálni!

:)

:)

:)

2010. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És én még azt hittem mi vagyunk a hülyék sárpálcázással meg sárbaugrással XD
2010. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Max lezajlik a következő dialógus:

-Van fegyvertartási engedélyed?

-Igen.

-No azért mert ezt csak azzal szabad!

XDXDXD

2010. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ti vagytok a sport szégyene ilyen emberek miatt fogják betiltani ezt a remek szabadidős tevékenységet. Sok barom idióta ...
2010. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
teljesen egyetértek az előttem szólóval.Már így is rengeteg előítélet van az airsoftról,most meg jöttök ti...
2010. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!