Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be tudná valaki linkelni azt...

Be tudná valaki linkelni azt a régi kisvonatos mintavideót? (tartalom lent)

Figyelt kérdés

Még régen, azt hiszem Windows 98on volt egy rövid, kisvonatos videó... szerintem mintavideó lehetett, mert akkoriban még internetünk se volt...

Az animált videóban az van, hogy pöfög egy kis aranyos vonatka, mindenki boldog, aztán egyszercsak befékez, mert van egy rész ahol kimarad a sín.. és akkor elképzeli, hogy ketyeg az idő és el fog késni és hátratolat és a szenes vagon ellenkezése ellenére felgyorsít és átsuhan a luk fölött és juhú!:D


Ha valaki emlékszik rá, akkor szerintem ebből felismeri. Kerestem guglin, meg tube-on de nemigazán találom, valahogy a "windows 98 train sample video" nem a legjobb kulcsszó:S


szóval ha valaki tudja miről beszélek és esetleg sikerül megtalálnia, belinkelné?

Köszönöm!



#vonat #késés #videó #Windows 98 #mintavideó #szenesvagon
2015. ápr. 25. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
2020. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nnnnem, sajnos nem. Egy egész korrekt módon meganimált videó volt, nem reklám és szerintem különösebben promóciós anyag sem volt, bár ezt 8-10 évesen vszeg nem tudtam felmérni:D


Azért megy a zöld!

2020. máj. 21. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a barneysw.avi, akkor valószínűleg nem Windows 98 sample, a 95 telepítőjének tartalmát meg még nem néztem meg
2020. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy Windows XP volt. Először 98-unk, aztán XP-nk volt. De nekem úgy érmlik, hogy az XP sample-ja valami játszótéri baba volt:D
2020. máj. 22. 17:26
 5/9 A kérdező kommentje:

A csecsemő az a Movie Maker sample-ja:

https://www.youtube.com/watch?v=RkE3-t72drs


Ez a barneysw egy commercial, egy reklám. Amit én keresek, abban nincs narrátor.

Részletesebben annyi a videó, hogy:

Kedves zene, gőzmozdony pöfög az útján, vontatva a szenesvagont és az utazó vagont. A vagonok külön mocorognak, mintha külön személyek lennek (a mozdony is élőlényként van bemutatva).

Egyszercsak megijed a mozdony és befékez, ott egy luk a sín közepén. Elréved, mint Micimackó a rémálmában kb, elsuhan egy ketyegő óra a kép előtt, egy napló, amiban "késés"-t pecsétel egy ilyen kézi nyomda.. És akkor szépen lassan hátratolat és elkezd őrült módon előremenni. Asszem az utazóvagon próbál fékezni (apám úgy hívta, hogy "ő az anyós" mert olyan mitugrász:D) és végül az egész vonat átsuhan a lyuk fölött. Talán a végén még kifújják magukat meg visszanéznek, aztán happyend.


Van vagy 3-4 perc az egész, több biztos nem. És csakúgy találtuk a gépen, nem raktuk rá külön, szóval valamilyen samplenek kellett lennie. DOS-nak meg nem volt ilyesmije szerintem.

2020. máj. 22. 17:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem anyámat, tuti, hogy Win98 volt és alapból a gépen volt. Ennél többet ő se tud:S
2020. máj. 22. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
A Windows XP telepítőben nincsenek sample videók, mert az NT4 óta szartak bele
2020. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár lehet, hogy fel volt telepítve a Nero 8, mert abban van vonatos videó
2020. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van mégegy tippem

Thomas a gőzmozdony 1. évad (Pontosan nem tudom, melyik része)

2020. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!