Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy köldök piercinge...

Szeretnék egy köldök piercinget, (többi lent)? 👈 (azt irta rakjak bele kérdőjelet úgyhogy az ott csak van xd)

Figyelt kérdés

14 vagyok, és már fél éve győzködöm a szüleimet és most végre belementek. Egy pár kilo felesleg van rajtam, de szerintem jól állna, és nagyon tetszik! Szerintetek egy kicsit husison jól állna?


A 2. Kérdésem pedig az, hogy mindennap sportolok(Atlétika), és, hogy azt hanyagoljam majd ha megcsináltattam? Kb meddig? És még azt szeretném kérdezni, hogy strandra mehetek -e majd ha most megcsináltatom?

Előre is köszi a válaszokat:D



2015. ápr. 25. 16:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni: 177/69-70
2015. ápr. 25. 17:06
 2/3 anonim válasza:

Ha valóban 177 vagy és 70 kg akkor az normál testtömeg indexre utal.


1-2 hétig kerülni kell az intenzív testmozgást,sportolást,elsősorban a hasizommal járógyakorlatokat. Míg frissen van szúrva addig 2 hétig TILOS uszodába,szoliba,szaunába járni. A teljes gyógyulási ideje 3 hónap ezalatt nem szabad más köldök pc-re kicserélni sem. A gyorsabb gyógyulás érdekében pedig Octenisept v. Oxycort spray-vel kezeld.


Szerintem nyáron nem érdemes csináltatni (sőőőt.. én 14 évesen nem is engedném,de ezt a szüleid tudják). :)

2015. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)És 2 hét után már lehet vízbe menni?
2015. ápr. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!