Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KI kapott ilyen sms-t? Az...

KI kapott ilyen sms-t? Az intrum tegnap írt egy sms-t. Xxxxxxxxxxxíratszám. Haladéktalanul keressem fel tartozás rendezésével kapcsolatban. Sosem kaptam semmi felszólítást, hogy el lennék maradva bármivel is.

Figyelt kérdés
A t-mobilnál sincs tartozásom a sim kártyám is uj. A vodafone felé sem tartozok. Más nincs a nevemen. Akkor nem értem. Kinek is tartozom?
2015. ápr. 25. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kamu. Keress fel egy ügyvédet.
2015. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Épp most kaptam Intrum adósságkezelőtöl.

Hivatkozott az sms XXXXXXXXXXXXXXX számú iratra. De nincs odaírva mi is az..

Amelyikre jött, azt senki nem tudja. Pontosabban családtagoknak, sehol nem adtam meg mint elérhetőség.

Fogyasztó védelem " féle " oldalon kamunak mondják, még 2010 beírás is van.

De ha bárkinek bármi adóssága van, ír a szolgáltató, vagy a bank, szerintem. És nem a behajtó cég smsezik.

Érdemes ezzel foglakozni??

2015. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jár erre valaki? Ma d.u 2 - ig nem kerestek minket.

Úgy sejtem előző tulaj sara, kb 1 éve van nálam a simszám.

2016. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Újból kaptam tőlük. :(

Kénytelen voltam felhívni őket. Kiderült mi volt. Zárolták. Állitólag nem kapok több smst.

Szerintem az első sms után fel kell hívni öket.

2016. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!