Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találkozhatnék Alba...

Hogyan találkozhatnék Alba Rico Navarróval?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szimpatikus színèsznő ès èn beleőrülök hogy nem találkozhatok vele...!

#találkozás #Alba Rico Navarro
2015. ápr. 26. 09:51
 1/4 anonim válasza:
Hidd el, én is.
2015. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig egy ki****ott Violetta koncertre sem jutottam el hogy legalább egyszer lássam az életben! Egyre sem!!! Oedig volt vagy 3! :( És folyton utazgat a világban és ugye már a Violettának is vége szóval most nem tudok róla semmit és ebbe beleőrülök! Nem tudom most hovan, mit csinál! Semmit nem tudok róla! Hogy hol van most leszerződtetve vagy akármi! :(
2015. nov. 21. 23:36
 3/4 anonim válasza:
Jaj akkor nem vagyok egyedül!!Bár csak egyszer találkozhatnék vele!!!Ő a kedvencem a Violettából,tőle jó a sorozat(na jó nem csak tőle). :)
2015. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D Egyébként a Violetta sorozatot én nem szeretem! Vagy is persze nagyon sikeres meg nem rossz sorozat csak én nem azért szertem mert benne van (egyébként meg szerintem baromi jól alakitja a serepét :D)hanem én a valódi egyéniségét szeretem! És fuuuu annyira szeretnék vele találkozni! De már nagyon! Akármibe is kerül!!!
2016. jan. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!