Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnél híres, közismert...

Szeretnél híres, közismert ember lenni?

Figyelt kérdés
(mik az előnyei és hátrányai,szerinted)
2010. febr. 21. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék, mert eddig úgy éltem, hogy le se sz artak, és rosszul érzem magam miatta. Aztán gondoltam, hogy ha ismert lennék, akkor végre én is érhetnék valamit másoknak. Előnyei ezek volnának, hogy pénz, siker, turné, rengeteg rajongó, aki elismer. A hátrányai, hogy a nap 24 órájában kemény munka, próbák, jól kell kinézned, még a legnyomorultabb fannal is kedvesnek kell lenned... ilyenek.
2010. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már nem szeretnék.

A híres ember általában gazdag, ez előny, főleg a mai gazdasági helyzetben, amikor alig jut kenyérre :(

Hátránya: nincs magánéleted.

2010. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert akkor mindenki mindent tudna rólam, és menne 1000-el a kavarás (bár így is megy "jó" magyar szokáshoz híven, de "csak" 100-al).
2010. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem annyira, mint mondjuk valami színész,csak egy kicsit.

Előnye a gazdagság, hátránya, hogy az utcán nem igazűn van nyugodt perced. De engem nem zavarna.:)

2010. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne meg gazdag is
2010. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!