Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nincs munkám és nem vagyok...

Ha nincs munkám és nem vagyok munkanélkülin, akkor büntetést kapok és adótartozásom lesz?

Figyelt kérdés
Nem dolgozom, nincs bejelentett munkám és nem vagyok munkanélkülin sem. Így nincs tb-m se fizetve se nyugdíjalap. Ez miatt kaphatok a nav tól tartozást és büntetést?
2015. ápr. 26. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Büntetést nem, de tartozásod havonta 6800 forint körül van, amit visszamenőleg is behajtanak amint kiderül.
2015. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az eü hozzájárulást fizetned kell magad után havonta. HA nem teszed, abból összejöhet tartozás, amit aztán simán végrehajtanak. Undorító egy ország ez, a nav meg egy intézményesített maffia. Gyűlölöm azt a mocskos bandát. Ha van 10 ezer tartozásod, bárhova utánad mennek. Bezzeg ha milliárdokat csalsz, sosem fognak meg.
2015. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!