Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy olyan házifeladatot...

Truudy kérdése:

Kaptam egy olyan házifeladatot, hogy mutassam be magamat egy videóban, amelyben én nem szerepelhetek- még a hangom sem lehet benne. Tippek? Ajánlanátok jó vágóprogramot?

Figyelt kérdés
Pl.köörüljárom a kedvenchelyeimet és helyettesitem, magamat egy tárggyal. és hasonlók.

2015. ápr. 26. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Legyen benne valami rád jellemző, ami átíveli az egészet és összeköti az egyes részeket. Másképp mondva minden részben legyen valami közös elem.


Jobban kellene ismerni téged, hogy ennél pontosabb ötletet mondjak.


Itt egy pár ötlet:


Állj mindig a sarokban. Vagy indulj mindig onnan.

Legyenek benne tükröződések(kanál, autó visszapillantó tükre, tócsa).

Helyezz el mindenhova egy tárgyat, ami vagy legyen mindig ugyanaz és minél jobban illeszkedjen a háttérbe, vagy legyen minden helyszínen más, és üssön el az ottani háttértől.

Legyen benne valami felirat (falfirka, szobor alatti felirat).

Tedd le a kamerát a földre vagy fűbe, ez ad egy érdekes nézőpontot.

Ha lesznek szereplőid, akkor kérd meg őket, hogy a kezdéskor álljanak közel szembe egy fallal, és onnan fordulva induljanak be egy épületbe, vagy csak simán ki a képből.

Keress valami magas helyet, egy fát vagy egy épületet vagy egy dombot, ahonnan belátni nagy területet.

Csak a testét vedd az embereknek, a fejüket ne.

Este is csinálhatod.

2015. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ez nagy segitség. Gondoltam arra, hogy helyettesitem magamat egy macival vagy egy gyümölccsel. De még nincs pontos elképzelésem.
2015. ápr. 26. 16:00
 3/13 A kérdező kommentje:
a szereplős részt nem teljesen értem
2015. ápr. 26. 16:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha a macid lesz a főszereplő, az is nagyon jó. Csak írtam pár össze-vissza ötletet, amiből ki tudod választani, ami tetszik és illik a te ötleteidhez.


Egyébként nekem a gyümölcs kicsit jobban tetszik. Ha valami kivi vagy hasonló lennél te, vagy egy banán, ami úgy néz ki, mint egy mosoly, rajzolhatsz rá szemeket. Elhelyezhetnéd a kedvenc helyeidnél a banánt, és minden helyszínen valahonnan messzebbről, ahonnan még nem látszik a banán, közelítenéd meg, hogy közben látszódjon az a helyszín, és végén a banán, ami mosolyog.


Milyen helyszíneken szeretnél filmezni? Ne konkrétan mondd, csak, hogy kb. mondjuk azon az útvonalon, ahol iskolába mész?

2015. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
egy útvonalon gondoltam, ahol legtöbbször sétálok. de lehet, hogy máj.1kor megyünk autóval egy tópartra. vagy vonattal máshova és ott csinálnám
2015. ápr. 26. 16:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudsz mutatni pár videót, amilyen hangulatút szeretnél te is?
2015. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nemtudok sajnos. de valami vidámat, bohócosat és kissé filozófikusat szeretnék :D
2015. ápr. 26. 17:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen hosszú lehet a videó?
2015. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3 perc :)
2015. ápr. 26. 17:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Készítettél már videót? Valami zenét szeretnél alátenni? Bocsi amúgy, ha furákat kérdezek, nekem nincs tapasztalatom ilyenben, csak elgondolkoztam.


Valakinek futnia kellene és őt követni kamerával, esetleg a tó körül. Mondjuk én megúsztatnám a banánt a tavon. :D


Meg sokszor letenném a kamerát egy jó helyre és onnan lehetne végignézni egy jelenetet, bár attól is függ lesznek-e élő szereplői a videónak.

2015. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!