Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jo animét ismertek ami...

Valami jo animét ismertek ami fantasztikus és romantikus egyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok manapsàg sokat nézek animét és szeretem a romatikus animék ami fantasztikus is egyben (pl: varàzslàs,egyik szereplö ember akibe belezug az meg valami lény vagy mintketen valami féle lények stb...)

eddig làtam a Vampire Knight,Vampire Knight gulty,Count and Fairy (nem anyira tetszet),Otome youkai zakuro (ez nagyon tetszett) Inu x Boku ss ( ehhez hasonlo nagyon jo lenne) Kamisama Hajimemashita (ezt is nagyon szeretem) utàna làttam a tokyo ghoul-t (aminem valami romantikus de nagyon tetszett)

ha ehhez hasonlo animéket meg tudnàtok osztani velem annak örülnék :) Kôszi elöre is a segitségett ^^



#sorozat #anime #romatikus és fantasztikus
2015. ápr. 27. 15:54
 1/10 joker_deak válasza:
InuYasha :D bár az eleje még nem romantikus, de utána már valamivel romantikusabb xdd
2015. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
From the New World
2015. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. ápr. 27. 19:27
 4/10 anonim válasza:
hiiro no kakera
2015. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
fruit basket
2015. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
attack on titan (bár ez nem valami romantikus)
2015. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hát én azt mondom Kamigami no Asobi :)

Szerintem nagyon aranyos de a vége sztem élég sírós vagyis legalább is nekem :) a történe is nagyon tetszett :D

Akkor van egy elég régies stílusú ami a Fushigi yuugi és ott is sok a harc és a fiúk különleges erővel rendelkeznek és emellett még rohadt vicces is :) de 14 év alatt nem ajánlom :)

2015. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 norimori válasza:

Shugo Chara

én is ilyen tipusú amime-ket szeretek

2015. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 liliom15 válasza:
mindenki azt a hülye inuyashat irja...röhely na mindegy ajánlok énis egy animét lehet hogy láttad hiiro no kakeraezt imádom de a második évada televan olyan résszekkel amit keresel jo animáézést
2015. aug. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 liliom15 válasza:
Hat...mondjuk hiiro no kakera de a masodik evadaba mar elcsattannak a csokok.tegnap keztem egy animet nezni eddig tok jo a neve starry sky,igazabol nemtom fantasztikus e ..de jo.gondolom a vampire king vagy hogy van lattam es elek halok a romantikus fantasztikus animekert...de remelem tudtam picit az animeben segiteni .….majd ha meg valamien anime beugrik irok. Jo animezest👍😊
2015. nov. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!