Luna444 kérdése:

Valaki követhet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mióta kb. pár hónapja egy férfi állandóan felbukkan mellettem. Suliba mindig gyalog megyek a buszmegállótól és visszafelé is és minden nap látom különböző helyeken. Múltkor baratommal mentünk be városba és akkor is jött velünk szembe, aztán kis idő múlva abban a buszmegállóban volt, mint mi. De utána nem szállt fel a buszra eltűnt, és aznap este megint láttam jött velem szembe és akkor testvérem is velem volt, mutattam neki, hogy ő az az ember és megállt, majf nézte, ahogy megyünk el. Ma is láttam. Lehet, hogy csak vêletlen és csak én beszélem be ezt a dolgot?
2015. ápr. 27. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

elképzelhető... én nálam is volt ilyen, én már a 3. alkalomnál hívtam a polgárőröket, hogy követ...!

Szerintem csináld te is ezt, ha továbbra is követ!

2015. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha követ valaki, akkor az mögötted szokott lenni, nem szembe jön veled.
2015. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!