Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot egy...

Hogyan kérjek bocsánatot egy régen volt igaz baráttol?

Figyelt kérdés
Igaz règen nagyon jo volt a kapcsolatunk ès most meg romlik mert nem foglalkoztam vele annyit!!! De èn màr annyiszor megpróbàltam bocsànatot kèrni tőle de ő egyszerse bocsàtott meg ugy aszt mondta hogy bocsàtani tud de felejteni nem de nekem ez a baràtsàg nagyon sokat szàmitott! Ès segitsetek mi tud hatni rà h megbocsàsson
2015. ápr. 27. 21:28
 1/1 anonim válasza:

Ha Neki is sokat számítasz, megbocsát, mert szeret és mert szüksége van rád. Ha viszont nincs rád szüksége, tovább áll...

Így megy ez, egy ajtó becsukódik, két másik kinyílik... Ne erőltesd ami nem megy! Ha az életed része kell hogy legyen, vissza fog kerülni az életedbe egy bizonyos idő után, de ha nem szerepelhet az életedben tovább.... akkor hagyni kell, hogy elmenjen, még akkor is ha igaz barátok voltatok!

2015. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!