Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen telefont kéne vennem...

Milyen telefont kéne vennem ha kb 80000-90000 Ft szánok rá?

Figyelt kérdés
Holnap megyek telefont venni mert már ami most van kicsit "elavult" :D De nem tudom milyet vegyek nézegettem de nem tudok dűlőre jutni. Ti milyet ajánlanátok? Mint mondtam 80000-90000 Ft körül?
2015. ápr. 29. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen az áron Galaxy S4 a legjobb választás.Persze csak a i9506-os verzió.Az a legerősebb.Full HD Super Amoled kijelző.2GB RAM,Snapdragon 800-as proci.Adreno 330 grafikus chip.Android 5.0.1
2015. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha szolgáltatónál veszed, nézd meg a honlapjukat mi van :)

Az s4 tényleg jó telefon de már van s6 is, nem fogod azt érezni hogy elavult?

Én pár éve váltottam Windows Phonera, most egy lumia 735öst nyúzok, csak jót tudok róla mondani, nem tudom hogy hány újabb jött ki azóta, ráadásul az oprendszer ugye ugyanaz...

Akárcsak az androidos telefonok nagyrészénél :)

2015. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éppen ezért írtam azt,hogy az i9506-ot vegye mivel az még mindig egy erős vas.(4 magos Snapdragon 800,2,23 Ghz)És nem..nem fogja elavultnak érezni.
2015. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!