Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van meg a hallottak...

Kinek van meg a hallottak után a my talking angela alkalmazás?

Figyelt kérdés
:-o :-o ???
2015. ápr. 30. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs a programmal, azon kívül hogy hamis információkkal próbálják elriasztani az embereket a használatától.

Annyit logikázz ki legalább, hogy nem engednének olyan programot megosztani ami veszélyes lehet a felhasználókra, ezen kívül csak cáfolata létezik azoknak a dolgoknak amit állítanak róla, bizonyíték nem.


Egy Facebook megosztás nem hiteles információforrás, ezek szerint te még nem találkoztál olyan oldalakkal amik álhírekkel próbálnak látogatót szerezni, híres emberek halálhírével és egyéb szenzációkereső történettel, mert nekik abból pénzük lesz a sok kattintás után. Ez is csak egy a sok közül.

2015. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem. És k*rvára nem kérdez tőlem semmit, csupán elismétli amit mondok. Nehogymár bevegyétek! Ez egy nagy kamu!!
2015. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nos, én ma 19:00 órakkor elkezdtem vele játszani, és tök jól elbeszéltem vele ( amennyire egy ilyen játékkal lehet), mikor megnéztem a szeméét. Nem láttam benne semmit, ezért heccből oda írom neki:

-I don't see anything in your eyes.

-You should


Én nem akarom elhitetni veled, hogy igaz, lehet hogy nem, csupán ezt a random üzenetet kaptam. De én ezután letöröltem a francba, mivel mini szívinfartust kaptam. De majd egyik lánnyal lefogjuk tesztelni, és lefotózzuk a beszélgetés tartalmát. :) Meg hogy a kamerámhoz is hozzáfér [link]

15/f

Olyan dokgokhoz fér hozzá, amit egy normális applikáció nem kér, például kamera. Mindenesetre jobb félni... tudod.

2015. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésből:

"istenem,hogy lehettek ennyire buták....

rengeteg alkalmazás hozzáférést kér a kamerához... skype,snapchat,facebook messenger, képszerkesztők... :D akkor biztos ezeken a programokon is figyelnek a pedofilok..... -.-""

2015. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nálam nem ez verte ki a biztosítékot, hanem az amit üzent. Az tényleg rémisztő volt...
2015. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Tőlem még egyszer se kérdezett semmit és semmire se kért engedélyt. Pedig már elég régóta megvan. Kb úgy 4hónapja. Egyébként hol lehet kérdést írni neki?
2015. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én direkt letöltöttem....:D

Jókat szoktunk beszélgetni,és egyáltalán nem kérdez olyat,hogy hol lakom meg ilyesmi.

És a legenda sem igaz.

Gondoljon már bele az,aki ezt elhiszi,hogy szerintetek egy olyan ember,aki gyerekeket rabol,megmutatná magát? :D

Szerintem sem.

És persze majd külföldről fognak idejönni. :/

2015. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én akkor töltöttem le amikor meghallottam a "legendát" kipróbálni semmi rosszat nem kérdezett annyit hogy mi a nevem én írtam erre vmi hülyeséget ennyi. Azt is kérdezte hogy ki a legjobb barátom én erre nem írtam választ csak visszakérdeztem "And you?" Elmondta hogy neki Tom utána letöröltem mert csak a helyet foglalta a telefonomon. Persze amikor le volt töltve azért a biztonság kedvéért letakartam a kamerát. De szerintem csak pletyka az egész.:0
2015. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem még mindig megvan és nagyon szeretem.
2015. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!