Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti megkóstolnátok az emberi húst?

Ti megkóstolnátok az emberi húst?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azon az elven vagyok, hogy semmit sem szólok le amég nem kóstoltam. Legyen az skorpió, kígyó, bogarak, kutya vagy egyéb alapanyagból készült étel, de emberi húst nem ennék semmiképp sem.
2015. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
53%
Tegnap is cigánypecsenyét ettem
2015. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én megkóstolnám.
2015. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
41%
Ez beteg kérdés.
2015. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha az életem függne tőle, igen.
2015. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem nem igazán....ütközik az elveimmel. Egyébként akkor egy emberi életet vennék el...

Akkor max akkor kóstolnám meg ha a sajátom volna

2015. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kényszer nélkül soha, de előfordulhat, hogy a saját életem megmentése érdekében meg kell tennem, pl. egy repülőgép-szerencsétlenség túlélőjeként. Erről jut eszembe egy vicc:


A mentőcsapat odaér a lezuhant repülőhöz, ahol összesen egy embert találnak, aki éppen egy emberi lábat rágcsál. Amikor meglátja a csapatot, mentegetőzni kezd:

- Tudják, hogy van ez, életben kellett maradnom, a szükség nagy úr...

A parancsnok a fejét csóválja.

- Ez rendben is lenne, de hát még csak négy órája zuhantak le!

2015. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
persze , hogy nem X"D .
2015. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vannak éttermek ahol ínyenceknek szolgálják fel, csak elég drága. A legfinomabb a fiatal fehér nő felkarjából készült rostélyos. A legmenőbb utazási irodák szerveznek ilyen gasztroturista utakat vastag pénztárcájú túristáknak. :-)
2015. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!