Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek e olyan anyagot ami...

Ismertek e olyan anyagot ami gyurmához hasonló, jól formálható és miután megszáradt kissé rugalmas marad? (tehát nem marad kőkemény. ) Jól tudom, hogy a maszkokat is ilyesmi anyaggal készítik? És hol tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés

Csak hobbi szinten szeretnék így készítgetni vele ezt-azt. Az se biztos, hogy sikerülne, de már egy ideje nyomozok utána és semmi ilyesmit nem találok. Legfontosabb, hogy jól lehessen formázni és rugalmas legyen! Egyébként nem baj ha sokáig szárad meg. Sőt az lenne a legjobb, mivel lehet, hogy csak 1-2 hét után folytatnám. Neten láttam hogy csináltak ilyesmi anyaggal Predator maszkot, de nem találtam semmi megfelelő anyagnevet eddig amivel próbálkozhatnék...


Előre is köszönöm...



2015. máj. 1. 12:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!