Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják ezt a zenei műfajt?

Hogy hívják ezt a zenei műfajt?

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán ugyanolyan műfaj....

Nem tudom, honnan lehet felismerni, vagy, ha van valamilyen oldal, ahol meg van adva a zeneszámok műfaja, akkor linkelhetnétek, mert én sehol sem találom, és így ki kell írnom ezt a kérdést, h megtudjam...

Szóval, ilyesmi zenére gondolok:

Christin Aguilera _ Hurt, vagy You lost me

Whitney Houston _ szinte minen száma ilyen lehet, de példaként: I wanna run to you, I will always love you...

Céline Dion _ Calling you

... és, hogy magyar is legyen: Szomorú vasárnap, vagy Minket összeköt a múlt (Bartók Eszter)


Lehet, hogy több különböző műfajú dalt is soroltam, de amelyiknek tudjátok, annak írjátok meg lécci :)

Amugy van egy tippem, a rhythm and blues (r&b), de nem tudom, pontosan mit takar ez a megnevezés, csak tipp...


Előre is köszi:)



2015. máj. 1. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:
helyesírási hibákért bocsi... :)
2015. máj. 1. 15:25
 2/3 anonim válasza:
pop aszthiszem :D
2015. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

POP?

Dehát, a pop zenét annyira szidja mindenki, h az butító, meg agyhalasztó, v hogy fogalmazzak... Pedig én szoktam azt érezni, amikor olyan zenét hallok, h nem megnyugtat, meg nem kikapcsol, hanem butít; hülyeség, és rossz hallgatni. És ezekről a számokról én abszolút nem ezt tudnám elmondani :(

És honnan ismerkszik meg a pop zene?

2015. máj. 2. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!